Mastertent Rescue

Popis produktu

Naše stany sú vybavené s certifikátom :

– EN Norma 13501 – 1:2002 a M2
– ISO certifikát na vode odolnosť
– ISO certifikát na ohňovzdornosť
– ISO certifikát voči vetru 60 km/h

“Rýchlostan” Mastertent Rescue používajú najvýznamnejšie záchranné služby na svete. Má extrémne jednoduchú montáž a zaberá minimálne miesto. Stan je vybavený podlahou a bočnými stenami s oknami. Súčasťou okien sú nevyhnutné sieťky proti hmyzu. Okná sú vyrobené z priesvitného PVC s praktickou roletkou.

MASTERTENT Rescue je ľahučký, odolný voči vetru a hnilobe. Používa sa pri prírodných katastrofách a pri zákrokoch záchranárskych organizácií. Jeho veľkou výhodou je tiež vynikajúci pomer cena/kvalita.

V rozhodujúcom okamihu záleží na každej sekunde. Montáž konštrukcie MASTERTENT Rescue je bezkonkurenčne rýchla. Stan sa osvedčil v nasadení akéhokoľvek druhu, ako je ako úkryt pre zranených pri nehodách, živelných pohromách, požiarnych zásahoch, policajných akciách, pri kontrolách totožnosti, pri záchrane vo vode alebo v horách. Podlaha je vyrobená z protišmykového PVC materiálu, ktorý zabezpečujú bezpečnosť a stabilitu. Je absorpčná a tak vhodná pre viazanie krvi a iných tekutín. Ďalším kľúčovým prvkom našich stanov je predĺžená bočná stena. Vďaka tejto funkcií sa zabraňuje vniknutiu nečistôt, vody a vetra – navyše je možné priložiť vrecia s pieskom. Okná sú vybavené sieťkou proti hmyzu. Vsadili sme na maximálne pohodlie a ochranu.

Galéria

Tabuľka rozmerov

rozmery hmotnosť výška prechodu max. výška zložený stav počet osôb
Konštrukcia s profilom priemeru 50 mm
4,5 x 3 m 43,90 kg 201 cm 325 cm 45 x 60 x 154 cm 6 osôb
6 x 4 m 61,90 kg 215 cm 388 cm 45 x 60 x 200 cm 10 osôb
8 x 4 m 81 kg 215 cm 388 cm 45 x 76 x 200 cm 12 osôb

Príslušenstvo k stanom Mastertent Rescue

rozmery obsah
4,5 x 3 m predĺžená bočná stena, podlaha z PVC materiálu, upevňovacia tyčka
6 x 4 m predĺžená bočná stena, podlaha z PVC materiálu, upevňovacia tyčka
8 x 4 m predĺžená bočná stena, podlaha z PVC materiálu, upevňovacia tyčka

Ideálne riešenie v zlom počasí: Naša rína je pripojená suchým zipsom medzi dva stany. Takto voda odteká mimo stanom pokrytej plochy. K dispozícii je tiež rína medzi múrom a stanom.

Dostupné rozmery: 1,5 m – 2 m – 3 m – 4 m – 4,5 m – 5 m – 6×4 m – 8m

Nenecháme vás stáť v tme. Nové a úsporné LED osvetlenie zabezpečuje vo vašom skladacom prístrešku príjemné svetlo. Podľa princípu MASTERTENTu sa naša lampa, pozostávajúca zo štyroch LED pásov, dá sa namontovať rýchlo, jednoducho a bez náradia. Pomocou stmievača zabezpečíte to správne svetlo na každú príležitosť. Je jedno, či na romantickú večernú náladu, hektický zhon na výstave, pokojnú náladu na vianočnom trhu alebo zvedavé pohľady pri produktovej prezentácii, pomocou nášho stmievača môžete svetlo nastaviť veľmi jednoducho.

LED svetelný systém pozostáva zo štyroch LED pásov po 15 W (spolu 60 W). V celom skladacom prístrešku tak máte rovnakú svietivosť ako s naším klasickým svetelným systémom , šetríte ale elektrický prúd! Celý svetelný systém dostanete v praktickej taške.

Aby ste vo vašom stane alebo altánku nezostali v žiadnom okamihu potme, vyvinuli sme ideálny systém osvetlenia. Každé z našich osvetlení sa skladá z troch svetiel, každé 150 Wattov. Svetlo sa rýchlo a ľahko primontuje k stredovému stĺpiku – ale vďaka špeciálne vyvinutej úchytke je ho možné uchytit aj na iných miestach konšrukcie, napríklad na nohy stanu.

Kedže žiadne príležitosti nie sú rovnaké, aj naše osvetľovacie sústavy môžete malým otočením využiť vždy inak a vytvoriť uvoľnenú a príjemnú atmosféru.

Ak chcete viesť kábel do zásuvky čisto, jednoducho použite univerzálne úchytky, ktoré sú súčasťou konštrukcie. Mimochodom, univerzálne úchytky sú vhodné nielen pre vedenie káblov, môžu byť tiež použité ako háčiky. Osvetľovací systém je vhodný pre všetky typy stanov / pavilónov, a môže byť bez problémov použitý v kombinácii s ohrievačom.

K dispozícii máme 2 druhy závaží na stabilizáciu stanov: 10 kg, 28 kg.

Reprezentuje Vás Váš stan Mastertent na veľtrhoch, trhoch a výstavách? Spoznajte náš ďalší sortiment a urobte dojem s jedinečnými vlajkami a transparentami. Naše vlajky vám garantujú najlepšiu viditeľnosť Vášho loga z diaľky. Priedušná tkanina je potlačená z jednej strany tzv. metódou sublimácie, pri ktorej je potlač viditeľná z oboch strán. Jednoduchú a rýchlu montáž a demontáž zaistia ľahké hliníkové tyče a sklápacie diely.

Výnimočne, len pri skladacích stanoch MASTERTENT, je možná montáž vlajok a transparentov na stan. Naše patentované riešenie je zárukou pre zviditeľnenie Vašej reklamy z blízka i zďaleka! Naše vlajky a transparenty môžete použiť namontovaním priamo na strechu stanu: vlajka alebo transparent sa pripevní na zložený stan a otvorením konštrukcie sa dostane automaticky do svojej polohy.

Začiatkom roka 2015 sme rozšírili náš sortiment o modernú a štýlovú vlajku MASTERTENT. Naša Mastertent vlajka je vhodná pre tých zákazníkov, ktorí chcú zvýrazniť svoju reklamu ešte viac, alebo aj pre tých, ktorí skladací stan MASTERTENT síce nevlastnia, ale potrebujú vysoko kvalitnú vlajku.

Vďaka svojmu zaoblenému tvaru má MASTERTENT vlajka veľmi profesionálny vzhľad. Je k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach a podľa želania môže byť upevnená pomocou krížového stojana alebo podlahovej dosky. Rovnako ako všetky naše ostatné výrobky je vlajka pripravená na použitie za niekolko sekúnd a môže byť potlačená podľa želania zákazníka.

Prepravné kolieska umožnia nosiť stan naozaj bez námahy. Sú zaistené vďaka pružinovému uzáveru v dolnej časti otvoreného alebo uzavretého stanu.

Nevyhnutnou súčasťou každého stanu sú kvalitné kolíky a gurtne, ktoré zabezpečujú stabilitu aj v prípade nepriaznivého počasia. V našej ponuke nájdete aj praktickú upevňovaciu sadu so základným vybavením.

Náš univerzálny spojovací diel spojí a stabilizuje dva alebo viac stanov. Slúži na stabilné spojenie nôh min. 2 stanov.

Infra ohrievač (1500W, 250 V, 50 Hz) sa pripojí ku stredu konštrukcie a rýchlo rozšíri príjemné teplo v stane.